Reference

s5 logo

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 608 800 009+420 608 800 009

Baronka Eva z Veveří

Můj první let začal v Borači za Tišnovem. Po úspěšném vzletu jsme shlédli krásy Tišnova a okolí z ptačí perspektivy. Náš pilot (Tomáš Habán) s námi po celou dobu letu příjemně konverzoval, došlo i na vtipné historky o balónovém létání. Po přistání hladším, než přistání s letadlem, jsme byli obřadně pokřtěni a bohatě pohoštěni. Díky skvělému servisu od začátku až do konce od celého týmu jsem se stala hrdou baronkou z Veveří, za což ještě jednou tisíceré díky.

Jsem pevně rozhodnutá, že s HaBalonem ještě určitě poletím, a snad ne jednou :)

Hraběnka Pavla ze Sedlce

Ráda bych tímto poděkovala pilotovi Tomovi Habánovi a celému jeho týmu za jeden z nejhezčích zážitků v životě v podobě letu horkovzdušným balonem. Představy několikanásobně předčily všechna má očekávání a atmosféra okolo celého letu mě uchvátila nepopsatelným způsobem. Pocity jako zvědavost, vzrušení, či strach spolu se vznášejícím se balonem odpluly do neznáma a vystřídaly je nadšení, euforie a úžas z té kouzelné krajiny rozprostírající se pod námi. Celý tým a především pan pilot mě mile překvapili svojí opravdovou profesionalitou, vstřícností a hlavně zápalem pro balonové létání, jehož důkazem byl nejenom samotný let, ale i závěrečný ceremoniál spolu s nepřeberným množstvím úsměvných historek ze života balonářů.

Od své první plavby vzduchem jsem měla možnost vznést se do oblak ještě dvakrát a pokaždé to byl stejně vzrušující a originální zážitek, protože každý start, každé přistání a každý let je neopakovatelný a nikdy nevíte, co s sebou přinese nového :-) Takže pokud nevíte, co darovat svým blízkým, neváhejte. Nemůžete-li jim snést modré z nebe, dopřejte jim alespoň výlet do nebes :-)

Hana Straková, baronka ze Třněnic

Vážený pane Habáne,

dovolte mi, abychom Vám i Vašemu teamu upřímně poděkovali za fantastický let balonem. Byl to nezapomenutelný zážitek nejen letový, ale i z hlediska pohody a příjemné atmosféry v průběhu celé akce.

Vy sám jste celý let pilotoval s naprostým přehledem a bravurně, bezpečně a profesionálně. Nelze jinak, než ocenit Váš odpovědný přístup k letu a kultivované jednání s jeho účastníky. Příjemným překvapením byl i společenský rámec s uvítáním na palubě a rozloučením křtem a předáním „certifikátů".

Přeji Vám, pane Habáne, mnoho spokojených pasažérů a N šťastných startů a N+1 šťastných přistání.

Se srdečným pozdravem Hana Straková, baronka ze Třněnic, Ing. Jiří Čepelák, CSc.

Kněžna Šárka z Úžina

Dnešní let z Dubí byl pro mě nepopsatelným zážitkem. Bylo to něco, na co budu vzpomínat celý život. Jste tým opravdových profesionálů, svoji práci děláte stoprocentně a skvěle. Když jsem se dozvěděla, že let dostanu jako jeden z dárků k narozeninám, nejdřív jsem si myslela, že se gratulanti zbláznili, ale pak jsem začala být zvědavá, jaké to asi je. Dnes už vím, že pohádkové. Ještě jednou moc děkuji za všechno, za úžasný let, příjemné a milé vystupování všech tří členů týmu a obzvlášť panu pilotovi, za poutavé vyprávění během letu a také za milé ukončení, včetně křtu a pohoštění. Prostě za nevšední zážitek. A už teď vím, že si aspoň ještě jeden let s vámi nenechám ujít. Moc ráda bych se podívala z balónu na nějaký hrad. Mějte se moc hezky a přeji vám mnoho tak spokojených zákazníků, jako jsem byla dnes já. Šárka Kočová (Kněžna Šárka z Úžína :-))

Václav Čermák

Dostal jsem k šedesátinám od dcery a jejího přítele dárek - let balonem od fy. HaBalon z Tišnova. Od prosince jsem se připravoval na let a čím víc se datum blížilo, tím víc jsem byl zvědavý, jaké to bude, a manželka nadávala dceři, co to bylo za nápad. (Měla strach, ale nevím z čeho, ona neletěla).

Ráno v 5,30 h. jsme se synem vyrazili ke startu a nějak jsme se zamotali po cestě a viděli jsme první balony ve vzduchu. Říkal jsem: no a je to v pytli, už odstartovali. Ale těch balonů tam bylo víc...

Číst dál: Václav Čermák

Baronka Zuzka ze Senice

Člověk za život prožije plno momentů, které jsou pro něho nezapomenutelné. Jedním z takových okamžiků byl pro mě let horkovzdušným balonem s pilotem Tomem Habánem. Byl to neuvěřitelný zážitek. Krajinu pod námi, kterou odjakživa znám, jsem poznala z jiného pohledu. Z výšky se zdá všechno tak maličké, v ten okamžik zapomenete i na každodenní povinnosti. A tak proč nenechat starosti na zemi a nepodívat se na svět s nadhledem. Děkuji za krásné vzpomínky. :-)

Pargačovi

Let balonem byl pro nás úžasný zážitek. Již začátek, kdy posádka přijela na místo určení, předvedla nám dokonale sehraný tým při nafukování balónu. Oba s manželem jsme nevěděli, do čeho jdeme s troškou strachu, která odpadla uklidňujícími slovy pilota Tomáše Habána, který nás doprovázel celým letem a odborným výkladem, nejen o pilotování balónu, ale i o krásách při letu, kterých bychom si možná ani nevšimli. Přistání a celý závěr letu byl pěknou tečkou za letem, na který nikdy nezapomeneme. Díky, Pargačovi

Vítězslav Maloň

Let balónem s panem Habánem z Tišnova jsem dostal jako dárek k narozeninám a moc jsem se na to těšil. Je to krásný zážitek dívat se na svět z výšky a všem jej vřele doporučuji. Líbilo se mi, že jsem si mohl vybrat místo odletu a proletět se tak nad místem Vysočiny, které mám rád. Let je naprosto bezpečný a informace od „řidiče" balónu byly velmi zajímavé s profesionálním přístupem.

Jak jsem se později dozvěděl, cena letu byla velmi příznivá. Opravdu to byl skvělý zážitek a přemýšlím, že si to zopakuji.