Nejsme pouhými provozovateli tohoto sportu, ale především jeho milovníky. Balonovým létáním žijeme, není to naší prací, ba ani povoláním, ale zejména naším koníčkem. Chtěli bychom se s Vámi podělit o tento neuvěřitelný zážitek a nechat Vás zakusit tuto jedinečnou atmosféru.

Nechceme Vás odbýt pouze samotným letem, ale připravit pro Vás překrásný ceremoniál se vším všudy, s propracovanými detaily a ničím nenahraditelnou atmosférou. Zkrátka si chceme svoje zákazníky hýčkat a nabídnout jim to nejlepší, co je v našich silách. Protože síla tohoto samotného prožitku je velice důležitá a my uděláme vše proto, abychom Vám ji zprostředkovali na nejvyšší úrovni.

Proč nenabízíme let balonem za cenu 2999 Kč nebo dokonce ještě nižší?

V prvé řadě se snažíme poskytovat komplexní nabídku služeb, která zahrnuje:

  • Let v horkovzdušném balonu s menším počtem osob na palubě, což zajišťuje zážitek v naprostém soukromí s vyšší intenzitou prožitku a pohodlí oproti hromadným letům, jejichž hlavním cílem je minimalizace nákladů na úkor lepšího zážitku. Díky menšímu počtu osob na palubě panuje osobitý přístup k pasažérům a pilot se tak může věnovat dostatečně každému z nich.
  • Obstarání veškeré dopravy pro naše zákazníky – jak výběr místa startu dle Vašeho přání, tak též dopravy z místa přistání do domova našich zákazníků.
  • Obsluhu letušky, jež Vám k dispozici a snaží se splnit veškerá Vaše přání a zajišťuje příjemnou obsluhu.
  • Občerstvení, jenž je možné využít v průběhu letu, tak především po přistání po samotném křtu. Můžete se těšit na ta lahodný sekt, děti na dětský šampus a něco lahodného k zakousnutí – domácí uzené od samotného mistra řezníka. Pro zájemce zajistíme ochutnávku lahodných vín z Jižní Moravy. Milovníci sýrů také nebudou zklamáni a přijdou si na své. Na speciální přání je možné vychutnávat sekt přímo v oblacích.
  • Naše ceny jsou nastaveny tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se Vám ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.