Balonovým létáním žijeme, není to naše práce, ba ani povolání, ale let balonem vnímáme jako výlet balonem, jelikož je to náš koníček. Při každém letu balonem se snažíme o to, abychom se s Vámi podělili o neuvěřitelný zážitek a nechali Vás ochutnat jedinečnou atmosféru balonového létání.

Připravíme pro Vás překrásný balonový ceremoniál, s propracovanými detaily a ničím nenahraditelnou atmosférou. Během letu balonem i po letu balonem si své zákazníky zkrátka hýčkáme a děláme to nejlepší, co je v našich silách. Protože síla nejen letu balonem ale prožitku jako celku je velice jedinečná a my uděláme vše proto, abychom Vám ji poskytli na nejvyšší úrovni.

Proč nenabízíme nižší ceny letenek?

V rámci vyhlídkových letů balonem se snažíme poskytovat komplexní nabídku služeb zahrnující:

  • Let balonem s menším počtem osob na palubě, což zajišťuje zážitek v naprostém soukromí s vyšší intenzitou prožitku a pohodlí oproti hromadným letům balonem, jejichž hlavním cílem je minimalizace nákladů na úkor lepšího zážitku. Díky menšímu počtu osob na palubě balonu panuje osobitý přístup k pasažérům a pilot balonu se tak může věnovat dostatečně každému z nich, což lety balonem dělá ještě nezapomenutelnějšími
  • Zajištění dopravy z místa přistání pro naše zákazníky a také výběr místa startu pro let balonem dle Vašeho přání.
  • Příjemnou obsluhu letušky, která je Vám k dispozici a snaží se plnit veškerá Vaše přání.
  • Občerstvení, jenž je možné využít jak v průběhu letu balonem, tak především po přistání balonu, po samotném křtu. Po vyhlídkovém letu balonem se můžete těšit na lahodný sekt či dětský šampus pro naše nejmenší, a také budou uspokojeny Vaše chuťové buňky díky domácímu uzenému od samotného mistra řezníka či několika druhům sýrů. Na speciální přání je možné vychutnávat sekt přímo v průběhu vyhlídkového letu balonem v oblacích.
  • Naše ceny pro vyhlídkové lety balonem jsou nastaveny tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu balonem, naopak ve většině případů trvají naše lety balonem déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce pro přípravu balonu tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se Vám ovšem budete chtít zapojit a osahat si balon, rádi Vaši pomoc při přípravě a úklidu balonu uvítáme.