Balonovým létáním žijeme, není to naše práce, ba ani povolání, ale zejména náš koníček. Rádi bychom se s Vámi podělili o neuvěřitelný zážitek a nechali Vás zakusit jedinečnou atmosféru balonového létání.

Připravíme pro Vás překrásný ceremoniál, s propracovanými detaily a ničím nenahraditelnou atmosférou. Zkrátka si své zákazníky hýčkáme a nabízíme jim to nejlepší, co je v našich silách. Protože síla tohoto samotného prožitku je velice jedinečná a my uděláme vše proto, abychom Vám ji zprostředkovali na nejvyšší úrovni.

 

Proč nenabízíme nižší ceny letenek?

Protože se snažíme poskytovat komplexní nabídku služeb zahrnující:

  • Let v horkovzdušném balonu s menším počtem osob na palubě, což zajišťuje zážitek v naprostém soukromí s vyšší intenzitou prožitku a pohodlí oproti hromadným letům, jejichž hlavním cílem je minimalizace nákladů na úkor lepšího zážitku. Díky menšímu počtu osob na palubě panuje osobitý přístup k pasažérům a pilot se tak může věnovat dostatečně každému z nich.
  • Zajištění veškeré dopravy pro naše zákazníky – jak výběr místa startu dle Vašeho přání, tak též dopravy z místa přistání do Vašich domovů.
  • Příjemnou obsluhu letušky, která je Vám k dispozici a snaží se plnit veškerá Vaše přání.
  • Občerstvení, jenž je možné využít jak v průběhu letu, tak především po přistání, po samotném křtu. Můžete se těšit nejen na lahodný sekt, děti na dětský šampus, ale budou uspokojeny také Vaše chuťové buňky, díky domácímu uzenému od samotného mistra řezníka či několika druhům sýrů. Pro zájemce zajistíme ochutnávku kvalitních vín z Jižní Moravy. Na speciální přání je možné vychutnávat sekt přímo i v oblacích.
  • Naše ceny jsou nastaveny tak, aby nemuselo docházet ke zkrácení letu, naopak ve většině případů trvají naše lety déle než hodinu. Nemusíte se ani bát, že bychom Vás nutili do otravné činnosti, jako je práce, jelikož od práce tu máme náš početný tým a Vy se můžete jen kochat pohledem na pracující personál. Pokud se Vám ovšem budete chtít zapojit, rádi Vaši pomoc uvítáme.