Pořádáte velkou akci, ale skákací hrad Vás již omrzel? Nebo Vás láká něco netradičního? Kotvené lety jsou výbornou variantou pro oživení větších akcí jako jsou svatby, firemní akce, tábory nebo akce pro děti a veřejnost. V nočních hodinách vypadá balon jako lampión, který krásně osvětluje okolí.

Výhody lze spatřovat ve variantnosti řešení, kde za poměrně nízké náklady můžete udělat opravdu dojem a slibujeme, že účastníci Vámi pořádané akce na ni jen tak nezapomenou. Kotvený let je obrovským zážitkem pro děti i dospělé. Samotného letu se někteří bojí, ale kotvený let je takový mini let na zkoušku, kterému odolá málokdo.

Za hodinu můžeme svézt 40 až 90 osob - dle velikosti objednaného balonu - do výšky cca 30 m.

Škála řešení je v této oblasti poměrně variabilní a široká. Lze udělat akci pro 30 i 500 osob. Proto nás kontaktujte na telefoním čísle +420 608 800 009 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pro konkrétní požadavky a nabídku. Ročně uděláme v ČR nejvíce kotvených letů ze všech provozovatelů.

 

Doporučujeme pro

Časová náročnost

  • půl hodiny příprava
  • čas letu je závislý na podmínkách, vašem zájmu a počtu zájemců, standardně 1 – 5 hodin
  • 15 min sbalení, kterého se již nemusíte účastnit
objednat letenku

Podmínky pro uskutečnění

  • příznivá meteorologická situace, vždy zhodnotí pilot dle místních podmínek (rychlost větru do 3 m/s, absence termického proudění, neohrožující bouřková činnost)
  • plocha o rozměrech alespoň 30 m x 30 m bez vysokých okolních překážek, resp. bez překážek uvnitř této plochy (strom, elektrické vedení apod.) – plochu lze vždy zkonzultovat s pilotem, zpravidla ji lze zkonzultovat na dálku
  • zajištění jednoho organizátora, který vypomůže letušce s vytvářením skupinek cestujících. Tuto podmínku lze nahradit vhodným opáskováním prostoru, v němž balon bude létat
  • zajištění jednoho těžšího (alespoň 2 tuny) vozidla pro případné dodatečné ukotvení balonu

 

Něco Vám zde chybí? Zavolejte +420 608 800 009 nebo napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a let upravíme dle Vašich představ.