Darujte zážitek – let balonem, díky němuž na Vás bude obdarovaný vzpomínat s úsměvem na tváři ještě dlouhou dobu poté, co si na let balonem vzpomene.

Pokud Vám nevadí let balonem s dalšími osobami na palubě, tedy sdílený let balonem, pak jste u správného typu letenky. Jelikož nám záleží na Vaší spokojenosti, jsou lety balonem provozovány pouze za příznivého a pěkného počasí. Vyhlídkový let balonem je uskutečněn, pouze za předpokladu jeho bezpečného provedení a také s ohledem na skutečnost, aby let balonem byl skutečným zážitkem. Nemusíte mít proto obavu, že byste si Vy nebo Vámi obdarované osoby let balonem, tedy tento jedinečný zážitek neužili naplno.

Kvalita služeb je pro nás u letu balonem prioritou stejně jako pohodlí, pohoda a příjemné prostředí. O to se starají nejen naši piloti balonu, ale také naše balonové letušky a pomocníci, kteří Vám kromě sektu naservírují i drobné občerstvení po přistání balonu a zpříjemní okamžiky po celou dobu naší společné výpravy.

Vyhlídkový let balonem je vhodný pro osoby v jakémkoliv věku, ať dítě nebo seniora, pro jednotlivce, pár, celou rodinu, nebo partu známých nebo přátel. Pro uskutečnění letu balonem si můžete koupit jednu, dvě nebo třeba deset balonových letenek.

U letů balonem Klasik letí v koši zpravidla alespoň 4 pasažéři, ale ne více než 9 pasažérů + pilot. Doba vyhlídkového letu balonem je obvykle okolo jedné hodiny, což je vypozorovaný optimální čas ve vzduchu.

V případě zájmu můžeme k letu balonem zajistit i doplňkové služby, jako je ubytování - nabízíme víkendové balíčky s letem v balonu, balíčky s degustací vína nebo lety balonem jako přelety hor. Zdá-li se Vám doba letu balonem krátká, lze se domluvit na expedičním letu balonem, kdy můžete být ve vzduchu až dvakrát tak dlouho.

 

 

A na co vše se můžete během letu balonem těšit?

  • Balonová letenka jako perokresba na raženém plátně
  • Pojištění pasažéra po celý průběh letu balonem
  • 100% záruka, že se s Vámi vrátíme na zem
  • Obsluha balonového personálu (letušky)
  • Let balonem o délce 50 - 70 min, dle povětrnostních podmínek a zajištění bezpečnosti
  • Křest vzduchoplavce s přípitkem
  • Drobné občerstvení po přistání balonu
  • V případě zájmu odvoz zpět na místo startu
  • Výběr místa startu pro odlet balonu (od 4 osob)
objednat letenku

 

Něco Vám zde chybí? Zavolejte +420 608 800 009 nebo napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a let balonem upravíme dle Vašich představ.